KONST / Litografier / Färglitografi 15086195
nr 1508 6195
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 150/200, daterad 1985 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:30:50
6/12 18:04:02